مدیریت بازاریابی

مدیریت بازاریابی
دوره آموزشی مدیریت بازاریابی یکی از دوره های کوتاه مدت و کاربردی آموزش مجازی سروش اندیشه می باشد.در زیر کمی در مورد این دوره آموزشی توضیح داده می شود.
بازاریابی امروزه به دلیل تاثیرگذاری بر فعالیت‌های زندگی روزانه ما انسان‌ها نقش، جایگاه و اهمیتی بس فزونتر از گذشته یافته است. در عصر جدید، بازاریابی، دنیای کسب و کار و فعالیت‌های تولیدی و تجاری را با جامعه و بازارها به نحوی شگفت‌آور پیوند داده است.
فعالیت‌های بازاریابی در مرکز هر کسب و کار فعال نقشی پر رنگ دارد. زیرا بازاریابی بعنوان یک مهارت مدیریتی تنها قابلیتی است که توانایی مدیریت را در جهت تعامل با مشتری، خلق دانش در مورد مشتری، رقبا و محیط هدایت می‌نماید. بازاریابی همزمان با تمرکز بر روابط بلند مدت بنگاه با مشتریان به دنبال تحقق فروش در کوتاه مدت و تحصیل سود نیز می‌باشد. بدین جهت مدیران علاوه بر شناسایی و سنجش نیازها و خواسته‌های مشتریان، ارزیابی محیط رقابتی، انتخاب مناسب‌ترین بازار هدف، مسئولیت توسعه برنامه‌های بازاریابی جهت تحقق رضایت مشتری بهتر از رقبا را بر عهده دارند.

این دوره آموزشی توسط تیم قدرتمند سروش اندیشه به بهترین نحو طراحی و در قالب آموزش مجازی برای علاقمندان آماده سازی شده است.داوطلبین این دوره را با استفاده از پرتال اختصاصی و کارامد آموزش مجازی هایتک گذرانده ودر پایان گواهینامه بین المللی دوره را از آکادمی های معتبر دریافت می نمایند.

جهت ثبت نام بر روی لینک ثبت نام اولیه کلیک و پس از تکمیل فرم روی تکمیل ثبت نام کلیک نمایید. سرفصلهای دوره

 

  • تعریف و آشنایی با فلسفه بازاریابی
  • استراتژی های رشد
  • فرایند STP (بخش بندی بازار-هدف گذاری بازار-جای گیری)
  • طراحی آمیخته بازاریابی4P کد رشته مدت دوره
 شهریه (ت)
 سطح دوره
 110013 40 ساعت 70.000 (با مدرک رایگان) پیشرفته
 ثبت نام اولیه دریافت کارت کاربری با پست