مدیریت اجراییEMBA

مدیریت اجراییEMBA
سروش اندیشه-مدیریت اجرایی

دوره آموزشی مدیریت اجرایی EMBA یکی از دوره های کوتاه مدت و کاربردی آموزش مجازی سروش اندیشه می باشد.در زیر کمی در مورد این دوره آموزشی توضیح داده می شود.
رشته مدیریت اجرایی، رشته‌ای برای بهبود مدیریت و افزایش بهره‌وری؛ و تولید خدمات و کالای بیشتر از امکانات و ظرفیت‌های موجود است.
تجارب موجود در فرآيند توسعه اقتصادي در كشورهاي توسعه يافته و نوپاي صنعتي نشان م يدهد كه توان مديريت يكي از اهر مهاي قوي و محرك هاي اصلي توسعه است [ 2]. توسعه كشور و ارتقاء استاندارد زندگي در آن مستلزم بهبود و ارتقاء مديريت در سازمان هاي اقتصادي و اجتماعي است. با بهبود مديريت است كه مي توان بهره وري را افزايش داد و از ظرفيت ها و امكانات موجود، كالا و خدمات بيشتري را توليد نمود و ظرفيت هاي زيادتري را بوجود آورد.

بهبود مديريت نيز مستلزم آگاهي و تسلط به دانش مديريت است. امروزه مديريت به عنوان يكي از شاخه هاي معرفت بشري پيشرفت زيادي نموده است و آموزش و تحقيق در زمينه آن گسترش فراواني يافته است. با توجه به اهميت دانش مديريت در رشد و ارتقاء سازمان ها و جوامع، نظا مهاي عالي كشورها آموزش و تحقيق در حوزه مديريت را از نظر كيفي و كمي به سرعت توسعه داده اند. نياز به تقويت و تجهيز كادر مديريت بخصوص در سطح اجرايي، در كشور ما نيز به خوبي احساس شده است. كشور ما اكنون نيازمند مديراني است كه بتوانند با بهره گيري از آخرين دستاوردهاي دانش مديريت و تجارب كشورهاي صنعتي و نيز در نظر گرفتن شرايط بومي، وظايف خويش را در رهبري و مديريت به ويژه در زمينه هاي برنامه ريزي، سازماندهي، هماهنگي و كنترل، مديريت منابع انساني و بالاخره نوآوري و تحول، به نحوي موثرتر از گذشته انجام داده و راه را براي توسعه اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي هموار كنند.
این دوره آموزشی توسط تیم قدرتمند سروش اندیشه به بهترین نحو طراحی و در قالب آموزش مجازی برای علاقمندان آماده سازی شده است.داوطلبین این دوره را با استفاده از پرتال اختصاصی و کارامد آموزش مجازی هایتک گذرانده و در پایان گواهینامه بین المللی دوره را از آکادمی های معتبر دریافت می نمایند.
جهت ثبت نام بر روی لینک ثبت نام اولیه کلیک و پس از تکمیل فرم روی تکمیل ثبت نام کلیک نمایید.
در زیر دروس ارائه شده در این بسته آموزشی را مشاهده می نمایید. مدیریت طرحهای توسعه
 منتخب مباحث بازاریابی
 سیستم های اطلاعات مدیریت
مدیریت استراتژیک
 مدیریت منابع انسانی
 منتخب مباحث مدیریت اجرایی
 کد رشته مدت دوره
 شهریه (ت)
 سطح دوره
 110006 200 ساعت 70.000 (با مدرک رایگان) پیشرفنه
 ثبت نام اولیه دریافت کارت کاربری با پست