جزئیات رشته مدیریت MBA استراتژی

مدیریت MBA استراتژی


دوره آموزشی مدیریت MBA گرایش استراتژی یکی از دوره های کوتاه مدت و کاربردی آموزش مجازی سروش اندیشه می باشد.در زیر کمی در مورد این دوره آموزشی توضیح داده می شود.


آیا تا کنون به این موضوع فکر کرده اید که حداکثر وزنی که یک زنجیر می تواند بلند کند، به اندازه تحمل "ضعیف ترین حلقه" آن است؟ به عنوان مثال در مدیریت یک سازمان برای بقا، رشد و سود آوری، باید همه فرایندهای سازمانی را به خوبی برنامه ریزی، اجرا و کنترل نمود. آیا شما هم این طور فکر می کنید؟ اگر چنین است حتما یا از مدیریت کلان یک سازمان صرف نظر کنید و یا باید مفاهیم مدیریت استراتژی را به خوبی فرا بگیرد.

دراین گرایش مدیران ارشد سازمان­ها، مدیران عامل، روسای هیات مدیره، کارآفرینان و ... (بخوانید استراتژیست­های سازمان) می­آموزند که چگونه قدرت یک زنجیر را تا اندازه قدرت "قوی ترین حلقه" بالا ببرند. رصد کردن فرصت­ها و تهدیدها، شناخت نقاط قوت و ضعف و ... در مدیریت MBA استراتژی همه و همه به منظور ترکیب مناسب میان ویژگی­های درونی و بیرونی سازمان به منظور بهترین بهره­برداری جهت بقا، رشد و سود آوری سازمان است. رشته مدیریت MBA استراتژی در یک کلام تلاش در راستای "ایجاد و حفظ مزیت رقابتی در سطح کسب و کار و ایجاد هم افزایی  هر چه بیشتر در سطح کل سازمان است".

این رشته مناسب مدیران ارشد سازمان­ها، دارندگان تجربه در کسب و کار و کسانی است که قصد کار در عالی­ترین سطح سازمان را دارند می باشد.



این دوره آموزشی توسط تیم قدرتمند سروش اندیشه به بهترین نحو طراحی و در قالب آموزش مجازی برای علاقمندان آماده سازی شده است.داوطلبین این دوره را با استفاده از پرتال اختصاصی و کارامد هایتک گذرانده و در پایان گواهینامه بین المللی دوره را از آکادمی های معتبر دریافت می نمایند.
جهت ثبت نام بر روی لینک ثبت نام اولیه کلیک و پس از تکمیل فرم روی تکمیل ثبت نام کلیک نمایید.
در زیر دروس ارائه شده در این بسته آموزشی را مشاهده می نمایید.


 کد رشته مدت دوره
 شهریه (ت)
 سطح دوره
 110002 200 ساعت 70.000 (با مدرک رایگان) پیشرفنه
 ثبت نام اولیه دریافت کارت کاربری با پست