جزئیات رشته مدیریت زنجیره تامین SCM

مدیریت زنجیره تامین SCM


دوره آموزشی مدیریت زنجیره تامین SCM یکی از دوره های کوتاه مدت و کاربردی آموزش مجازی سروش اندیشه می باشد.در زیر کمی در مورد این دوره آموزشی توضیح داده می
شود.
مديريت زنجيره تامين SCM چيست؟ مديريت زنجيره تامين تلفيقي است از هنر و علم که در جهت بهبود دسترسي به مواد اوليه، ساخت محصولات و يا خدمات و انتقال آن به مشتري بکار مي رود. در زير پنج بخش اصلي مديريت زنجيره تامين مي آيد:

1- برنامه ريزي: اين بخش استراتژيک مديريت زنجيره تامين مي باشد. مديريت منابعي که جهت برآوردن نياز مشتري براي محصول و يا سرويس شما استفاده مي شوند. نياز به برنامه ريزي استراتژيک مي باشد. بخش عمده برنامه ريزي، پياده سازي مجموعه مقياس هايي است براي نظارت بر زنجيره تامين بطوري که، بهينه و مقرون بصرفه بوده، کيفيت و ارزش مورد نظر مشتري را تامين کند.

2- منابع: تامين کنندگاني را که محصولات و خدمات مورد مصرف براي ساخت محصولات و خدمات شما را در اختيارتان قرار مي دهند انتخاب کنيد. روندهاي قيمت گذاري، تحويل و پرداخت به اين تامين کنندگان را مشخص کرده، مجموعه اي از مقياس هاي نظارت و بهينه سازي ارتباط با آنان را فراهم آوريد. سپس روندهاي مديريت انبار شامل دريافت مرسولات، بازبيني و انتقال محصولات و خدمات را به خط توليد خود به علاوه نحوه اختيار دادن پرداخت به تامين کننده را مشخص کنيد.

3- توليد: فعاليت هاي لازم جهت توليد کنترل کيفي، بسته بندي و آماده سازي جهت ارسال مرسوله را برنامه ريزي کنيد. سطح کيفيت، خروجي توليد و بهره برداري کارگران و کارمندان را اندازه گيري کنيد.

4- ارسال: اين بخش اکثرا تدارکات ناميده مي شود در اين بخش شما بايد دريافت سفارشات مشتريان را هماهنگ کنيد، شبکه اي از انبارهاي کالا آماده کنيد و روش هاي حمل کالا به مشتري و پرداخت را انتخاب کنيد.

5- ارجاع: بخش اشکالات زنجيره تامين شبکه اي را براي مرجوع ساختن کالاهاي معيوب و توليد از طرف مشتريان فراهم آوريد.

این دوره آموزشی توسط تیم قدرتمند سروش اندیشه به بهترین نحو طراحی و در قالب آموزش مجازی برای علاقمندان آماده سازی شده است.داوطلبین این دوره را با استفاده از پرتال اختصاصی و کارامد آموزش مجازی هایتک گذرانده و در پایان گواهینامه بین المللی دوره را از آکادمی های معتبر دریافت می نمایند.
جهت ثبت نام بر روی لینک ثبت نام اولیه کلیک و پس از تکمیل فرم روی تکمیل ثبت نام کلیک نمایید.


سرفصلهای دوره

  • مقدمه و تعریف مدیریت زنجیره تامین
  • وظایف در داخل زنجیره تامین
  • فرایندهای اصلی مدیریت زنجیره تامین
  • فن آوری اطلاعات و مدیریت زنجیره تامین کد رشته مدت دوره
 شهریه (ت)
 سطح دوره
 110010 40ساعت 70.000 (با مدرک رایگان) پیشرفته
 ثبت نام اولیه دریافت کارت کاربری با پست